18 Травня

#aniconlviv

Вхід для учасників

Щоб подати, або відредагувати заявку потрібно авторизуватись тут.

Статусне повідомлення

Submissions for this form are closed.

Акредитація

Якщо вас цікавить акредитація представників офіційних ЗМІ — перегляньте відповідний розділ на сторінці Контакти .

Для фотографів/відеографів, які не є представниками офіційних ЗМІ, передбачено процедуру реєстрації на умовах присилання відео або не менше 30 репортажних фотографій в архіві (хол, фотокуток, сцена, локації поза межами палацу) терміном не пізніше 30 днів після закінчення вестивалю
Акредитація передбачає безоплатний доступ у концертний зал у день проведення косплей-шоу . Забороняється використовувати фотоспалах у концертному залі під час косплей-шоу, а також фото- та відеозйомку в гримерці.

Для акредитації потрібно заповнити форму нижче та вказати у ній посилання на приклади ваших фотографій (бажано репортажних). Крайній термін подачі заявки на акредитацію — 13травня (включно).

Оргсклад фестивалю залишає за собою право відмовляти у наданні акредитації без пояснення причин.

Зверніть увагу!
— Фестиваль автоматично поширює права на некомерційне використання всіх своїх фестивальних фото (з рекламною метою). Це правило стосується і неакредитованих фотографів теж.
— У Фейсбуці створити персональний альбом неможливо (це особливості типу спільноти), тому ми створюємо його самі (з вказанням авторства ваших робіт). Посилання на архів з фото прохання присилати у повідомлення спільноти на Фейсбуці (кнопка “звязатись з нами”), або у Вконтакт чи Телеграм
У Вконтакт фото можна залити самостійно (якщо ви акредитований фотограф — запит створення на персональний альбом присилайте Тарасу ). Усім іншим пропонуємо скористатись альбомом “фото відвідувачів”