18 Травня

#aniconlviv

Вхід для учасників

Щоб подати, або відредагувати заявку потрібно авторизуватись тут.

Про фестиваль

Львів – це місто, де можна знайти все і зустріти будь-кого. Дарт Вейдер на весіллі? Безсумнівно, бажаний гість. Джек Горобець біля міської Ратуші? Чому б ні – його корабель щойно перетнув Львівське море. Як таке можливо? Тому що Львів – місто мистецтва, творчості, буйної фантазії та сміливих ідей. Місто, де втілюються найдивовижніші мрії. І не лише втілюються – вони тут живуть своїм життям!

І саме тут знаходиться центр косплейного руху Західної України. Фестиваль косплею «Анікон» увібрав у себе все найкраще, підготувавши для учасників та глядачів насичену програму.

Фестиваль косплею – це вечір творчої самодіяльності?

  • Певним чином – так, адже більшість учасників самостійно готують костюми та виступи.
  • Безперечно – ні, тому що для багатьох косплей став професійним заняттям, яке поєднується з основною роботою.

Косплей – заняття виключно для молоді?

  • Звісно, що так, адже саме молодь у прагненні самореалізації не боїться вийти на вулицю у фантастичному костюмі.
  • Без сумніву – ні, тому що на сцену косплей-шоу сьогодні виходять не лише діти, а й їхні батьки. А нове покоління косплеєрів вже пішло до школи. І ви ніколи не дізнаєтеся, що приховує костюм супер-героя: статус успішного бізнесмена, юриста чи лікаря.

Косплей – небезпечний?

  • О, саме так! У такій самій мірі, як і будь-яке захоплення. Чи ви досі вважаєте, що дивитися цілий день телевізор або просидіти добу за комп’ютером – не принесе шкоди?
  • Звісно ж, ні, тому що це спосіб розвинути уяву, самореалізуватися, вдосконалити свої навички, подолати внутрішні страхи – і підкорити сцену.

Будьте певні: вам варто це побачити!

Запитайте свою дитину – свою внутрішню дитину – чи вона хоче провести незабутній час у паралельній реальності. Начхайте на буденність – пориньте у новий шокуючий світ: світ косплею!